Kalorifer Petek Temizliği

Kombi kalorifer Petek Temizliği,Firmamız petek temizleme alanında uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kalifiye eleman yetiştirdik ve mesleğimize uygun en yeni cihazları kullanmaktayız… Petek yıkama için firmamızı arayabilirsiniz. Sizlere uygun fiyat ve kaliteli hizmetler sunmaktayız…  ilk önce kombi kapatılarak içindeki sular bir kaba boşaltılır. ardından makinemizi bağlayarak petekler açık vaziyette bırakılacak şekilde kirli su alınarak temizlenir. Ardından robot makinemize özel kimyasal maddeleri koyarak robot çalıştırılır ve petekler ilaçlı kimyasal su ile yıkanır.

Firmamız petek temizleme alanında uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kalifiye eleman yetiştirdik ve mesleğimize uygun en yeni cihazları kullanmaktayız… Petek yıkama için firmamızı arayabilirsiniz. Sizlere uygun fiyat ve kaliteli hizmetler sunmaktayız…

İlaç tesisatın her tarafına iletilsin diye peteklerinizin vanaları kapatılır ve ilaçlı suyun peteğin her bölgesine ulaşması sağlanır. Daha sonra suyu tersine akıtabilmesi için yüksek basınçlı kimyasallı su ile çalkalanır bir şekilde robotla pompalama yapılır.

kombi kalorifer petek yıkama, Bu işlemler bittikten sonra yıkanan peteklerin vanaları açılarak içindeki ilaçlı su temizlenir. Daha sonra temiz ve tanzikli su ile gönderilerek peteklerin iyice temizlenmesi ve içerisinde çamura dair bir şey kalmayacak bir şekilde temizliği yapılır. Bu işlemler sonunda peteklerin içinde kalan kireçler tamamen temizlenmiş bir şekilde peteklerinizin temizliği bitmiş olacaktır.

Bütün bu işlemler evinizdeki petek sayısı da göz önüne alınırsa tahmini 1 ile 4 saat arasında biter.

petek yıkama kışın ısınmanızın maliyetini muhakkak düşürecektir ve böylece daha az enerji harcayarak daha fazla ısınmadan faydalanabileceksiniz.

7/24 İstanbul Geneli Hizmet

Adalar petek temizliği, Arnavutköy petek temizliği, Ataşehir petek temizliği, Avcılar petek temizliği, Bağcılar petek temizliği, Bahçelievler petek temizliği, Bakırköy petek ytemizliği, Başakşehir petek temizliği, Bayrampaşa petek temizliği, Beşiktaş petek temizliği, Beykoz petektemizliği , Beylikdüzü petek temizliği, Beyoğlu petek temizliği, Büyükçekmece petek temizliği, Çatalca petek temizliği, Çekmeköy petek temizliği, Esenlerpetek temizliği, Esenyurt petek temizliği,  Eyüp petek temizliği, Fatih petek temizliği, Gaziosmanpaşapetek temizliği, Güngören petek temizliği, Kadıköy petek temizliği, Kağıthane petek temizliği, Kartal petek temizliği, Küçükçekmece petek temizliği, Maltepe petek temizliği, Pendik spetek temizliği, Sancaktepe petek temizliği, Sarıyer petek temizliği, Silivri petek temizliği, Sultanbeyli petek temizliği, Sultangazi petek temizliği, Şile petek temizliği, Şişli petek temizliği, Tuzla petek temizliği, Ümraniye petek temizliği, Üsküdar petek temizliği, Zeytinburnu petek temizliği

haksel ısıtma ve soğutma  : personeli en güzel şekilde hizmetinizde.